OD 1.10.2020:

* Do budovy MŠ vstupujú dospelé osoby s rúškom.

*PRED VSTUPOM DO TRIEDY, JE PRIVÁDZAJÚCA OSOBA POVINNÁ DOHLIADNUŤ , ABY SI DIEŤA UMYLO RUKY VODOU A MYDLOM !

PONUKA ZÁUJMOVÝCH KRÚŽKOV NA ŠKOLSKÝ ROK 2020/2021

Interné krúžky:

• Prírodovedný (Bc. Lucia Šimegová, určený deťom z najstaršej vekovej skupiny, bezplatný)
  • Tanečno-športový (Bc. Vladimíra Cepková a Bc. Klaudia Skripčáková, určený deťom strednej  a najstaršej vekovej skupiny, bezplatný)

Externé krúžky:

• Aikido (Tomáš Vallo, určený deťom strednej  a najstaršej vekovej skupiny, v priestoroch našej MŠ, 45 EUR/polrok)
  • Anglický jazyk (Barbora Kollárová, určený deťom najstaršej vekovej skupiny, v priestoroch našej MŠ6 EUR/mesiac)
  • Tanečná prípravka (Alenka Mišáková, určený deťom strednej  a najstaršej vekovej skupiny, v priestoroch našej MŠ, 6 EUR/mesiac)
  • Detská joga a zdravotné cvičenia  ( určený deťom strednej  a najstaršej vekovej skupiny, v priestoroch našej MŠ, 6 EUR/mesiac)
  • Florbal pre predškolákov  ( Mgr. Dušan Kováč, určený deťom strednej  a najstaršej vekovej skupiny, mestská telocvičňa na stanici, 6 EUR/mesiac )