V našej MŠ pracuje od roku 2016 ako samostatný pedagogický zamestnanec. Má dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie I. stupňa na Pedagogickej fakulte Trnavskej univerzity v Trnave v študijnom odbore sociálna pedagogika a vychovávateľstvo. V roku 2016 ukončila pomaturitné štúdium na PaSA bl. Laury v Trnave v odbore učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo. Ovláda hru na flaute.

- Pokročilé interaktívne vyučovanie v práci učiteľa

- Rozvoj predčitateľskej gramotnosti v predprimárnom vzdelávaní ako aj príprava na

rozvoj čitateľských zručností žiakov na ZŠ

- Rozvíjanie bazálnej jazykovej a literárnej gramotnosti detí predškolského a

mladšieho školského veku

​- Rozvíjanie matematických predstáv u detí predškolského veku

* DO BUDOVY MŠ VSTUPUJÚ DOSPELÉ OSOBY S RÚŠKOM NA TVÁRI.