ČITÁREŇ POD MODRÝM NEBOM

V školskom roku 2019/2020 sme sa zapojili do výzvy: Zamestnanecký grantový program Škola 2020 v Nadačnom fonde Bekaert pomáha v Nadácii Pontis.

Predložili sme projekt s názvom „Čitáreň pod modrým nebom“. Za uvedený projekt sme získali grant vo výške 1 236,00 EUR.

Za získané peniaze vybudujeme  počas letných mesiacov oddychovú zónu pre deti na školskom dvore, ktorej súčasťou budú knižné búdky, tuli vaky a záhradný nábytok pre deti.

* DO BUDOVY MŠ VSTUPUJÚ DOSPELÉ OSOBY S RÚŠKOM NA TVÁRI.