DENTAL ALARM

V školskom roku 2016/2017 sa deti z jednotlivých tried zapojili do osvetového program Dental Alarm v spolupráci s Andel Elite Dental Center. Naše deti sa prostredníctvom neho naučili správne si čistiť zúbky. Pretože správna prevencia zaistí dieťaťu zdravé zúbky po celý život.

Deti sa zúčastnili 4 školení s praktickou inštruktážou. Školenia sa venovali 4 kľúčovým oblastiam:

• dentálna hygiena - správna technika čistenia zubov
  • anatómia - stavba zubov a všetko o nich
  • výživa - ako sa správne stravovať, aby zuby netrpeli
  • patogenita - o chorobách zubov a ako im predchádzať

* DO BUDOVY MŠ VSTUPUJÚ DOSPELÉ OSOBY S RÚŠKOM NA TVÁRI.