Zriaďovateľ:

.

* Do budovy MŠ majú povolený vstup iba sprevádzajúce, dospelé osoby s rúškom na tvári

* V priestoroch šatne môžu byť max. 4 dospelé osoby

DETI, POĎME VON!

V školskom roku 2017/2018 sme sa zapojili do grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ v spolupráci s TESCO a Nadáciou Pontis. Náš projekt vyhral 1. miesto v hlasovaní zákazníkov v regióne a získal podporu 1300 eur!

Cieľom projektu bolo: Vybudovať na školskom dvore športovú časť, vďaka ktorej sa náš dvor stane bezpečnejším, rozprávkovo farebným a príjemným prostredím pre pohybové a športové aktivity detí, ale hlavne pre ich oddych a hry.

Za získané peniaze sme zakúpili šplhaciu zostavu na školský dvor.